Tel:
Chiny Silnik z przekładnią ślimakową DC producent
Hofon Precise Motor Limited

深圳 市 华 舫 电子 科技 有限公司

E-mail: sgzengpan@126.comStrona internetowa: www.hfmotors.cn Tel .: + 86-138 2524 6071(Wechat)

Dom O nas

Usługa

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5

Hofon Precise Motor Limited

Firma Hofon Precise Motor Limited (Woshine Precise Machinery) została założona w 2002 r. W celu ustanowienia mikro silnika prądu stałego, silnika z małym modułem przekładniowym, badań silnika bezszczotkowego oraz rozwoju produkcji i sprzedaży profesjonalnych firm obsługi klienta.
Produkty Hofon, wyspecjalizowane badania i rozwój oraz produkcja elektroniki użytkowej, zabawek, modeli samolotów, bezpieczeństwa, elektroniki samochodowej i sprzętu elektronicznego, sprzętu biurowego w celu usprawnienia rozwoju ważnych elementów głównego zera.
Hofon jest bardziej sprzyjający popytowi klientów, przy czym klienci projektują i rozwijają nowe produkty, szczególnie w produktach wyrafinowanych ukierunkowanych na potrzeby klientów, skracają cykl badań i rozwoju pod warunkiem i nadal zwiększają satysfakcję i wydajność klientów oraz stworzyć pozytywnych klientów Hofon z zaufania.

Jesteśmy zaangażowani w produkcję przez firmę komponentów silnika i przekładni o wysokiej jakości i rozsądnej cenie, szybką dostawę i wysoką satysfakcję z usług marketingowych na całym świecie.

 

Walizka precyzyjnego zastosowania Hofon (Woshine)

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : Hofon Precise Motor

Ilość pracowników : 200~300

Coroczne wyprzedaże : 8500000-10000000

Rok założenia : 2002

pc Export : 70% - 80%

Hofon Precise Motor Limited (Woshine) została założona w 2002 r. W celu utworzenia mikrosilnika prądu stałego, motoreduktora o małym module, badań bezszczotkowych silników i rozwoju produkcji i sprzedaży profesjonalnych firm obsługi klienta.
Produkty Hofona, specjalistyczne badania i rozwój oraz produkcja w elektronice użytkowej, zabawkach, modelach samolotów, zabezpieczeniach, elektronice samochodowej i sprzęcie elektronicznym, sprzęcie biurowym w celu usprawnienia rozwoju ważnych elementów głównego zera.
Hofon jest bardziej skłonny do zaspokajania potrzeb klientów, ponieważ klienci projektują i opracowują nowe produkty, w szczególności w wyrafinowanych produktach ukierunkowanych na potrzeby klientów, skracają cykl badań i rozwoju pod warunkiem wstępnym i nadal zwiększają zadowolenie klientów i wydajność oraz stworzyć pozytywnych klientów Hofona z zaufania.

Jesteśmy zaangażowani w produkcję silników i elementów przekładni w firmie o wysokiej jakości i rozsądnej cenie, szybkiej dostawie i wysokiej satysfakcji z usług marketingowych na całym świecie.

Usługowe

Główne Produkty

10mm Gear-Box Motor 10mm Gear-Box Motor 10mm Silnik krokowy 12mm Gear-Box Motor 12mm Silnik z przekładnią i enkoder 15mm Silnik z przekładnią krokową 16mm Silnik z przekładnią 20mm Silnik skrzyni biegów

24mm Gear-Box Motor 25mm Gear Engine + Enkoder 40mm Gear-Box Motor 58mm Gear-Box Motor

Produkujemy głównie silnik prądu stałego, silnik redukcyjny, silnik krokowy, silnik z wydrążonym kubkiem, silnik bezszczotkowy itp

Wszystkie serie precyzyjnych skrzyń biegów o średnicy 4mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 13mm, 14mm, 16mm, 20mm, 22mm, 25mm, 28mm, 37mm, 40mm itd. Prędkość wyjściowa waha się od 5 obr./min do 5 000 obr / min, a wydajność Zakres momentu obrotowego od 1gf-cm do 50kgf-cm.


Układ mikro-napędu z silnikiem i skrzynią biegów dla inteligentnego robota i inteligentnej obudowy.


Dostosowane maszyny do przenoszenia ślimaków i przekładni.

Firma Zespół

Przewaga konkurencyjna

  • 16 lat doświadczenia w produkcji silnika i silnika skrzyni biegów
  • Doświadczony personel: średnio 12 lat doświadczenia w R & D, ODM i OEM
  • Międzynarodowe aprobaty: ROHS / ISO9001 / ISO14001 / SGS / TS16949
  • Konkurencyjna cena
  • Wysoka wydajność produktu: niski poziom hałasu, wysoka wydajność, długa żywotność
  • Szybka dostawa: 20-25 dni roboczych po dokonaniu płatności
  • Zatwierdzenia jakości
  • Przyjmujemy małe zamówienia
  • Zaawansowane urządzenia: Automatyczna maszyna do nawijania, automatyczna regulacja stojana, automatyczna regulacja pokrywy, automat do lutowania itp
Hofon Precise Motor Limited
Wieża C, obszar Tian-Fu Ind., 262 PingKui Road Ping-Shan District, ShenZhen, GuangDong, Chiny.
Tel:86-755-81731811
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Silnik z przekładnią ślimakową DC dostawca. © 2018 - 2020 dcwormgearmotor.com. All Rights Reserved.